Klepání v malé rychlosti na podvozku

Odpovědět
henry27
Příspěvky: 11
Registrován: 30 led 2013, 20:00

Klepání v malé rychlosti na podvozku

Příspěvek od henry27 » 03 úno 2013, 20:05

Opel Astra J 2010 .Ahoj kluci opláci,při malé rychlosti caa 1 př.st. se ozývá nejaké klepání v podvozku,při průjezdu po nerovnosti(kostky,kolejiště,výtluky, a pod).Vím že to může být milion variant,přesto nemáte s tímto problémem někdo zkušenost.Ani v Oplu si stím nevědí rady.Jsem z toho na prášky.Při kontrole v Oplu je na zdviži vše OK,žádné změny,ani vůle.Už nevím kam bych se obrátil.Tady je dobrá rada kamaráda prosím podaďte.Za dobrou radu přivezu litr dobré moravské slivovice a to osobně kamkoliv. díííííííííííííííííky

Reklama
 

Uživatelský avatar
Arwy
Příspěvky: 351
Registrován: 22 zář 2011, 19:39

Re: Klepání v malé rychlosti na podvozku

Příspěvek od Arwy » 03 úno 2013, 20:12

Ťažko radiť, boli nejaké problémy s klepaním brzdových doštičiek, plastových krytov na tlmičoch, rezonovaním dlhého káblovového zväzku k predným bočným smerovkám ..... .
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, origo diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER+LPG; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL

Pafka_024
Příspěvky: 41
Registrován: 12 čer 2011, 17:51

Re: Klepání v malé rychlosti na podvozku

Příspěvek od Pafka_024 » 03 úno 2013, 20:34

Mám úplně ten samý problém. Reklamoval jsem to asi třikrát a vždy bez úspěchu, nic nezjistili. Toto mě na Astře velmi mrzí, protože jsem si jí kupoval hlavně kvůli tichému podvozku (všude se o tom psalo). Výsledek je ale ten, že na nerovnostech je Astra hlučnější, než moje bývalá 12 let stará Octavia.
Astra J 1.4T | 103kW | Enjoy | Edice 20 let

homosapiens
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2012, 18:28

Re: Klepání v malé rychlosti na podvozku

Příspěvek od homosapiens » 18 úno 2013, 10:33

Pafka_024 píše:Mám úplně ten samý problém. Reklamoval jsem to asi třikrát a vždy bez úspěchu, nic nezjistili. Toto mě na Astře velmi mrzí, protože jsem si jí kupoval hlavně kvůli tichému podvozku (všude se o tom psalo). Výsledek je ale ten, že na nerovnostech je Astra hlučnější, než moje bývalá 12 let stará Octavia.


a nestawa sa ti to len po studenych startoch? podla mna je to nejaky silentblok ktory ak prituhne straca swoju flexibilitu a pruznost...tipujem ze postupnym zahriatim auta zwuk stichne az je ticho.

Pafka_024
Příspěvky: 41
Registrován: 12 čer 2011, 17:51

Re: Klepání v malé rychlosti na podvozku

Příspěvek od Pafka_024 » 18 úno 2013, 10:41

Ano, takový pocit mám, že po ujetí pár km a zahřátí auta ten klepot ustane.
U domova mám dlažbu a když ráno vyjedu, tak na těch kostkách to je hotový koncert. A je fakt, že když přijedu k domovu, tak to takový rachot není. Kdybych věděl přesně o jaký silentblok se jedná, možná bych jim mohl v servisu poradit :)
Astra J 1.4T | 103kW | Enjoy | Edice 20 let

Odpovědět