osvetlenie stredovej konzoly

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
pico
Příspěvky: 622
Registrován: 17 pro 2012, 16:44
Bydliště: Bratislava - Ruzinov

Re: osvetlenie stredovej konzoly

Příspěvek od pico » 12 led 2014, 11:01

Je to velmi efektne a absencia tohto podsvietenia spolu s koncovkou vyfuku ma dost zerie. Pri kupe som netusil, ze to zalezi od stupna vybavy. Aj napriek tomu svagor po prestupeni z noveho Superbu do mojej Astry zazil wow efekt.
Astra J, 1,4 T, 103 kW, Enjoy+, Silver lake, 02/2013

Reklama
 

Uživatelský avatar
meiki
Příspěvky: 154
Registrován: 28 bře 2013, 18:48
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: osvetlenie stredovej konzoly

Příspěvek od meiki » 12 led 2014, 11:21

Tak jsem to našel http://youtu.be/d3ks3uIqLLs a pokud se dobře dívám, tak osvětlení madel dveří zhasíná spolu se stropní lampičkou. Středová konzole není v příslušný okamžik vidět, takže nevím jak se to s ní má. Přičemž podle Phrz by to mělo svítit pořád, myslel jsi tedy osvětlení u řadící páky? A dveře se rozsvěcí pouze při otevření?
Všechno jde, jen malé děti se musí nosit.
Opel Astra J Hatchback, 1.4, 103 kW, LPG: astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=380
DetailingClub.cz

Uživatelský avatar
Puk*
Příspěvky: 45
Registrován: 09 lis 2013, 21:13
Bydliště: Brno

Re: osvetlenie stredovej konzoly

Příspěvek od Puk* » 12 led 2014, 21:18

Ahoj, jak se tu už psalo, tak to svítí pořád (u páky i u klik). Včera jsem jel noční trasu, tak jsem si toho všiml.

Ale nechápu jak to májí u Opla s tou výbavou Cosmo. Mám Cosmo a zadní madla osvětlená nejsou, ani jsem nikde nenahmatal žádné díry na ledky ;]
Začínám mít obavu, že mám nějaké očesané Cosmo. Nemám ani chromové kliky ani koncovku výfuku, ani zásuvku a popelník vzadu ve středové konzole před zadními sedadly ... měl jsem z dostupnýc prezentací pocit, že to v Cosmu je automaticky.
Opel Astra J Sports Tourer / 1.7 CDTi 81kW / Cosmo, BT, AFL+, QuickHeat

Uživatelský avatar
meiki
Příspěvky: 154
Registrován: 28 bře 2013, 18:48
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: osvetlenie stredovej konzoly

Příspěvek od meiki » 12 led 2014, 23:12

Dnes jsem zkoumal take zadni dvere a zadnou diru jsem nenasel. Mam dvere bez madel jenom s takovymi miskami pro zavreni, to mame snad vsichni, ne :-) Je nekdo komu to vzadu sviti a dokazal by me nasmerovat?

Ani jedno zminene v enjoy take nema. Dokonce nemam ani policku v prihradce u spolujezdce. Myslim ze ten vyfuk schovali pri faceliftu.
Všechno jde, jen malé děti se musí nosit.
Opel Astra J Hatchback, 1.4, 103 kW, LPG: astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=380
DetailingClub.cz

Uživatelský avatar
Phrz
Příspěvky: 383
Registrován: 01 srp 2012, 14:05

Re: osvetlenie stredovej konzoly

Příspěvek od Phrz » 12 led 2014, 23:29

No jakmile otevru dvere rozsviti se lampicky stropni a radici paka a madla dveri, lampicky zhasnou a paka i madla nadale sviti i za jizdy. Jestli to chces natocit tak muzu:)

Vzadu to osvetleny neni a v cosmu mam popelnik zasuvku a loketni operku vzadu, chromovane kliky vpredu i vzadu a koncovku vyfuku take.
Corsa D Sport 1.4T 88Kw http://corsaclub.cz/viewtopic.php?f=9&t=9676
Astra J Cosmo 1.6T SIDI 125Kw http://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=378&p=3258#p3258

Uživatelský avatar
meiki
Příspěvky: 154
Registrován: 28 bře 2013, 18:48
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: osvetlenie stredovej konzoly

Příspěvek od meiki » 13 led 2014, 00:29

Diky za ochotu, uz tu funkcnost plne chapu. Jen me zmatlo to video. Jen zkoumam, jak je to v zadnich dverich. Ale bez toho se kdyzdak obejdu. Az budu mit volnou chvilku, tak s tim zkusim neco udelat :-)
Všechno jde, jen malé děti se musí nosit.
Opel Astra J Hatchback, 1.4, 103 kW, LPG: astra-j.cz/viewtopic.php?f=17&t=380
DetailingClub.cz

Odpovědět