Klepnutí při ubrání plynu

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Bobila » 10 čer 2012, 12:29

Mne tiez bucha ked uberiem plyn a hlavne ked su nizke otacky a motor nie je v zabere.Napr.: na 4 stupni a ca 50-60km/hod. Myslim ze zotrvacnik to ma na svedomi. A skripe volant teda plasty pri otacani volantu.A najhorsie na hneva pri prechode nerovnosti mi to bucha a klepka-kovovy tupy zvuk ako keby nieco v naprave.A pri otacani tiez klepka ako keby to mal byt homokineticky klb.

Reklama
 

likip
Příspěvky: 10
Registrován: 23 kvě 2012, 11:29

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od likip » 10 čer 2012, 14:01

ahoj...to kovove klopkanie pri prejazde nerovnostami robilo aj nam, tak sme to reklamovali a vraj to bolo nejak uvolnene brzdove oblozenie, alebo take cosi....robilo nam to tri-krat po sebe, vzdy na inom kolese, a postupne to vymenili v ramci zaruky vsetko, odvtedy sme s tym uz problem nemali

Palic
Příspěvky: 136
Registrován: 05 úno 2012, 21:54

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Palic » 10 čer 2012, 17:36

tak to vypada ze to kazdemu dela jinak..... asi by bylo lepsi to porovnat na vice autech najednou........ mozna v budoucnu jestli se bude konat nejaky sraz :), popripade porovnat alespon ty co pobyvaji pobliz sebe......

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Bobila » 11 čer 2012, 11:57

To likip: Nevies konkretne co na brzdovom oblozeni bolo uvolnene? Lebo nase servisy su take bajecne, ze musis prist s chybou a im ukazat presne co maju urobit lebo oni nevedia absolutne nic a povedia ze to robi aj inym Oplom. Ak by som vedel konkretnu zavadu bolo by to fajn.

likip
Příspěvky: 10
Registrován: 23 kvě 2012, 11:29

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od likip » 12 čer 2012, 19:28

velmi rad by som pomohol, ale neviem...oni mi len povedali, ze je uvolnene brzdove oblozenie a ked som sa ich spytal, ci to len dotiahnu alebo nieco podobne, tak mi povedali, ze musim prist znovu, ze oni objednaju novy diel a ten mi potom vymenili vramci zaruky....tak neviem...myslim, ze aj v papieroch bolo pisane len nieco ako riesenie reklamacie, nic konkretne.....je to cele divne, lebo mi to robilo postupne na troch roznych kolesach a vzdy tvrdili, ze je to len uvolnene, ale aj tak musia vymenit cely diel..ale odvtedy to uz nastastie nerobi......inak, skus sa spytat aj na zvolavacky....ja som chodil s autom opakovane do servisu v Nitre kvoli poruche na nastaveni vysky svietenia xenonov....tam to vzdy nastavovali ale nikdy nic neopravili a potom otvorili novy servis v Novych Zamkoch, kde mi povedali, ze na auto je hlasenych 11 zvolavacich akcii, jedna z nich boli prave aj tie xenony, ze preco nas uz davno nevolali zo servisu v Nitre.....tak sa skus opytat aj na to, mozno je to aj vramci zvolavacky

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Bobila » 13 čer 2012, 13:06

To likip: Vdaka, ale ak by mal niekto podobny problem s brzdami,tak az vtedy zvolavaju do servisu. Teda musi to byt ohlas, lenze ako pisal niekde na fore po m.r. 2011 su vsetky muchy vychytane - no mne sa to vobec nezda.Skusim zajst, uvidim co na to oni a dam vediet.

likip
Příspěvky: 10
Registrován: 23 kvě 2012, 11:29

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od likip » 13 čer 2012, 14:39

To hej..ja som skor myslel, ze ja som to riesil este pred rokom, tak ma napadlo ze ak mas aj ty rovnaky problem, urcite sme neboli jedini a ze uz mozno od minuleho roku na tie brzdy zvolavacka je....ale mas pravdu, asi je to blbost...tak budem drzat palce v servise...snad sa to podari vyriesit:))

Uživatelský avatar
mufix
Příspěvky: 83
Registrován: 03 říj 2010, 08:09

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od mufix » 13 čer 2012, 16:12

Tak to mám docela stěstí že mi to jen klepe, mě akorát vrzne občas přístrový stit chtěl jsem ho vyměnit ale jen to podlepily páskou,ted mi akorat odešlo čidlo na hladinu fridexu tak ho vymění občas se mi rozsvítí že mám malo kapaliny,jsem zvědavý zda to klepání odstraní pokud ne tak mi právník řekl že mám zavolat on jim pošle další dopis,celou dobu to nechtěli dělat jak dostali dopis tak to najednou jde,je třeba jít na ně tvrdě po dobrým to nejde.

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Bobila » 14 čer 2012, 11:41

To mufix: Tak som zvedavy ze kde je problem a co Ti budu menit. Potom aj inym to robi takze aj ini mozu povedat ze "Vymente to a to" v servise, ak to mas pravne podlozene

Uživatelský avatar
mufix
Příspěvky: 83
Registrován: 03 říj 2010, 08:09

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od mufix » 25 čer 2012, 18:45

Tak jsem dostal z Rakouska doklad o tom co opravovali oprava stála 3700euro ale stale to klepalo ,těd čekám až schválí Opel výmněnu převodovky tak jsem zvědavý zda to bude klepat ,řekl mi že výmnění převodovku ale nebudu mít na ni záruku vypadá že to bude všechno asi na dlouho zase jsem se tam snima dohadoval že to klepání je normální.Ctěl jsem dát co opravovali ale nechtělo to vzit přilohu v pdf.

Odpovědět