Klepnutí při ubrání plynu

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mufix
Příspěvky: 83
Registrován: 03 říj 2010, 08:09

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od mufix » 21 dub 2012, 16:11

Tak jsem si přivezl auto z Rakouska ale musím vás sklamat vubec nic stim neudělaly pořád to klepe akorát tam něco dělaly převodovkou předtím mi tam šlo špatně řadit 2st a těd to jde perfektně tak nevím co stim za měsíc mi končí zaruka,když budu chtit odstoupit od kupní slmouvy tak nebudu mít ani auto ani peníze ani nevím jak by dopadl u soudu sice mám DASKU takže soudní spor by me nic nestal ale čekat jak to dopadne.Co by jste poradily.

Reklama
 

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Bobila » 21 dub 2012, 19:28

a co sudny znalec nezavisly?Nemas s tym skusenosti?Je to cele divne, no isto je to nejaka konstrukcna vada, nakolko sa to prejavuje to iste aj u zakaznikov v Nemecku-takze snad sa budu auta predvolavat-lenze to je vo hviezdach asi

hlavi
Příspěvky: 111
Registrován: 10 bře 2011, 14:48

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od hlavi » 21 dub 2012, 21:37

RaK píše:Shrnuto: nechávám to být. Aspoň za to odstranění vrzání u pedálu spojky jsem rád...
Nevíš co ti s tím vrzáním dělali - jenom to promazali ?


Jinak konstrukční vada to je, ale vyskytuje se u většiny vozidel. Prodejce může argumentovat u soudu tím, že je to běžná vlasnost daného výrobku. Jedině zkusit oslovit soudního znalce, bez něj bych se do sporu v žádném případě nepouštěl. Taky je nutné mít v ruce tři reklamační protokoly a zamítnutou žádost o odstoupení od smlouvy.

Uživatelský avatar
mufix
Příspěvky: 83
Registrován: 03 říj 2010, 08:09

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od mufix » 22 dub 2012, 18:45

Tak jsem četl kupní smlouvu nelze od kupní smlouvy odstoupit mohou mi dát slevu nebo opravit podle své volby docela mazaně napsané.Rohodně zajedu do servisu a budu se dožadovat opravy ,pokud to neopraví budu se soudit mě to nebude nic stát ,když platím Dasku at se staraji penez jsem jim dal dost.

hlavi
Příspěvky: 111
Registrován: 10 bře 2011, 14:48

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od hlavi » 22 dub 2012, 20:19

Auto máš na právnickou ?

Uživatelský avatar
RaK
Příspěvky: 48
Registrován: 02 dub 2011, 18:31

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od RaK » 22 dub 2012, 21:33

to hlavi: jen to promazávali a pomohlo to (aspoň zatím). Já sám jsem tam stříkal loni v létě WD40 a to teda nezabralo...Co jsem se dočetl na německým fóru, tak někomu promazali, někdo dostal kompletně nový pedál. Každopádně se jim ten pedál v automobilce moc nepovedl....Takhle nevrzal ani Favorit.

Ještě ke klepání: Nejhorší bude takový auto jednou prodávat...Běžně to prostě auta nedělají :evil:

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Bobila » 22 dub 2012, 23:32

A co vravite ku klepaniu pri prejazde nerovnosti? Alebo pri zatacani do zakruty? Nemoze to byt homokineticky klb? Nemenil niekto homokineticky klb? Teda pri zatacani je klepanie isto vadou tohoto klbu ale pri prejazde nerovnosti fakt neviem co je pricinou. A to klasicke klepanie pri ubrati plynu ma tiez rozculuje no ako vidim nikomu to neodstranili

hlavi
Příspěvky: 111
Registrován: 10 bře 2011, 14:48

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od hlavi » 23 dub 2012, 11:35

Vy jste podepisovali kupní smlouvu ???
Já mám jenom fakturu.

Bobila
Příspěvky: 170
Registrován: 04 led 2012, 14:36

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Bobila » 24 dub 2012, 09:04

Znamy ma tiez 2.0l - 121kW a robi mu to tak isto - klepanie pri ubrati plynu, auto ma asi mesiac, takze jednoznacne konstrukcna vada. Len co s tym dalej?

Uživatelský avatar
mufix
Příspěvky: 83
Registrován: 03 říj 2010, 08:09

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od mufix » 28 dub 2012, 09:11

Tak jsem byl v servisu dělal jsem garanční prohlidku řešil jsem snima to klepání chtěl jsem vyměnit převodovku setrvačnik a uložení motoru a řekl mi že můžou vyměnít pouze jednu věc tak jsem řekl at vymění převodovku on mi
zdělil že dělají pouze opravu převodovky a to nic neřeší ,tak jsem to začal řešit z právníkem.Navíc mi řekl že si stěžuji
pouze já a nikdo jiný,tady se opravy nedočkám a jiný servis nemá cenu.

Odpovědět