Klepnutí při ubrání plynu

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
franta
Příspěvky: 59
Registrován: 24 čer 2010, 08:08

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od franta » 04 srp 2012, 21:44

Podle mě to dělá setrvačník.
Typuju, že něco poddimenzovali.

Reklama
 

Palic
Příspěvky: 136
Registrován: 05 úno 2012, 21:54

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od Palic » 07 srp 2012, 20:53

panove dnes jsem zjistil ze klepnuti lze vyvolat i u stojiciho auta s vypnutym motorem.... staci zaradit jednicku, mit odbrzdenou rucni brzdu, pak otevrit kapotu motoru a pak uz jen hejbat celym autem dopredu a pak zase dozadu.... pri kazde zmene smeru auta je cuknuti s hlasitym kovovym klepnutim.....

muzete overit? jak ti co maji problem i ti co nemaji problem? diky..... vysledky pokusu prosim napiste do tohoto vlakna...

Uživatelský avatar
RaK
Příspěvky: 48
Registrován: 02 dub 2011, 18:31

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od RaK » 14 srp 2012, 16:01

Problém s klepáním mám, ale podle tvého popisu auto nevydává nic. Akorát se teda dost hýbe motor, jak zaberou zuby v převodovce. Celý plastový kryt cvičí dopředu a dozadu. Snad je to normální....

horys2424
Příspěvky: 2
Registrován: 09 črc 2012, 19:14

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od horys2424 » 14 srp 2012, 19:51

Ahoj,
dneska jsem mluvil s kamaradem co dela v Opelu a ptal jsem se ho na tento problem.
Mluvil s technikama a nejake klepani s obcas stavalo u modelového roku 2011, u 12 a 12.5 jiz by to nemělo dělat. Ale kdyz jsem se ho ptal jestli nevi co to bylo za problem , tak to mu nerekli. Takze zahada pokracuje . Ja budu mit auto v pátek tak vyzkouším. A dám vědět :)

Uživatelský avatar
mufix
Příspěvky: 83
Registrován: 03 říj 2010, 08:09

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od mufix » 19 srp 2012, 07:26

Tak jsem přivezl vozidlo ze servisu dělaly repas převodovky a přivezl jsem to domů pak jsme jeli nakoupit a když jsem přijízděl k bytu tak mi tam nešla zařadit dvojka a po chvily ani jednicka tak jsem to zpět do servisu ale to klepání tam bylo pořád celou vec už řeším právníkem a budu na ně podávat žalobu chtěl jsem vyměnit vůz oni to odmítají právník si myslel že je chci oškubat o nějaké peníze já jsem mu řekl že trvám na výměně vozu docela byl překvapený.

svibi
Příspěvky: 1
Registrován: 08 říj 2012, 20:02

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od svibi » 08 říj 2012, 20:08

Dobrý den, uvažuji o koupi Astry 2.0 cdti a narazil jsem na tuto diskuzi - nějaký čas zde nepřibyly žádné novinky... Mohu se zeptat, jestli již někdo ví o řešení nebo jestli servis umí závadu odstranit?? Díky!

Uživatelský avatar
aliencz
Příspěvky: 33
Registrován: 29 pro 2011, 08:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od aliencz » 09 říj 2012, 15:04

mufix píše:Tak jsem přivezl vozidlo ze servisu dělaly repas převodovky a přivezl jsem to domů pak jsme jeli nakoupit a když jsem přijízděl k bytu tak mi tam nešla zařadit dvojka a po chvily ani jednicka tak jsem to zpět do servisu ale to klepání tam bylo pořád celou vec už řeším právníkem a budu na ně podávat žalobu chtěl jsem vyměnit vůz oni to odmítají právník si myslel že je chci oškubat o nějaké peníze já jsem mu řekl že trvám na výměně vozu docela byl překvapený.
To je přece nesmysl chtít měnit celé auto, když jde vyměnit celá převodovka. Co je to prosím "repas" převodovky?

Uživatelský avatar
RaK
Příspěvky: 48
Registrován: 02 dub 2011, 18:31

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od RaK » 08 lis 2012, 18:05

svibi píše:Dobrý den, uvažuji o koupi Astry 2.0 cdti a narazil jsem na tuto diskuzi - nějaký čas zde nepřibyly žádné novinky... Mohu se zeptat, jestli již někdo ví o řešení nebo jestli servis umí závadu odstranit?? Díky!
servis závadu odstranit neumí a tváří se, že je podobné klepání normální úplně normální. Všichni od Opla dělají mlčochy.

Uživatelský avatar
papak13
Příspěvky: 160
Registrován: 31 pro 2011, 17:18

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od papak13 » 09 lis 2012, 13:59

Neviete niekto ako je ta tom mufix s reklamaciou?
ASTRICKA J 1.7 CDTI 92 kW SPORT

Uživatelský avatar
mufix
Příspěvky: 83
Registrován: 03 říj 2010, 08:09

Re: Klepnutí při ubrání plynu

Příspěvek od mufix » 11 lis 2012, 08:04

Neuznali mi reklamaci jak jsem měl vozidlo v Rakousku pokud si budete dávat opravovat vozidlo v cizine pouze se souhlasem prodejce, po opravě jsem podal pozdě reklamaci na to klepání takže mi zůstalo neopravené vozidllo z klepánim ,takže pokud to někomu zvás klepe nedejte se já jsem už v hájí .

Odpovědět